Programma

Eerste dag

08.00 uur Inschrijving wedstrijdkandidaten Koken niveau 2, Bediening  niveau 2

08.30 uur Start wedstrijden, Koken niveau 2, Bedieding  niveau 2

10.00 uur Inschrijving wedstrijdkandidaten Koken niveau 3, Bediening  niveau 3

10.00 uur - 10.10 uur Opening door de voorzitter SHA de heer A. Labohm

10.10 uur - 10.30 uur Gastspreker Katja Gruijters

10.45 uur - 12.30 uur Workshops

11.15 uur Start wedstrijd Bediening niveau 3

12.30 uur Start wedstrijden Koken niveau 3

12.30 uur - 13.15 uur Lunch, Green Egg

13.30 uur - 15.30 uur Workshops

16.00 uur Prijsuitreiking

  • Beste deelnemer per niveau
  • Beste ROC
  • Beste Talent


Tweede dag

09.00 uur Inschrijving wedstrijdkandidaten 

10.00 uur Start wedstrijden: MOH, Barista, Wijnvignet, Big Green Egg

10.00 uur - 10.10 uur opening door de voorzitter SHA de heer A. Labohm

10.10 uur - 10.30 uur Gastspreker Katja Gruijters

10.45 uur - 12.30 uur Workshops

12.30 uur - 13.30 uur Lunch, Green Egg

13.30 uur - 14.45 uur Workshops

15.00 uur Prijsuitreiking

            * Sabreren mousserende wijn door de winnaars

            * Aansluitend borrel/hapje bedrijven/sponsoren en de ROC’s       

                      

Presentaties in de hal

  • Koppert Cress                        
  • SVH
  • Dommerholt IJs                    
  • Walnoten olie
  • Achterhoekse wijnen            
  • Slow food producenten
  • Robot Coupe

Horeca Talentendagen 4 en 5 februari 2020

Elk jaar organiseert de Stichting Horecatalent Achterhoek (SHA) een kampioenschap onder alle horecaopleidingen in de regio. Het doel van deze horecatalentendagen zijn:

 

  • het motiveren en stimuleren van leerlingen en leermeesters
  • het profileren van leerlingen, leermeesters en leerbedrijven 
  • het promoten van de Horecabranche en het Horeca onderwijs 
  • het promoten van regionale producten en diensten  

Aan de wedstrijden kunnen studenten van alle niveaus van de opleidingen kok en gastheer/gastvrouw deelnemen. Deelnemende horeca opleidingen zijn  ROC Aventus, Graafschap College, Rijn IJssel Vakschool Wageningen en het ROC van Twente. Er wordt gestreden om het kampioenschap van Oost Nederland.